Life Booster Fox Terapia ozonowa - ULTRADZWIĘKOWA, PROMOCJA!

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 1279
 • Producent: Fox
 • Dostępność: Mała ilość (wysyłka w 24h) Mała ilość (wysyłka w 24h)
 • 4 540,34 zł
  Cena rekomendowana przez producenta: 5 315,14 zł
 • szt.
MAGDALENA
Witam jakie ma wymiary sauna ?
Opiekun produktu

Wymiary opakowania 131x57x49

W tym modelu sauny jest regulowana wysokość statywu: 83 cm – 96 cm (z podstawą)

Niewiarygodna regeneracja włosów dzięki terapii ozonowej FOX LIFE BOOSTER

Profesjonalne urządzenie FOX Life Booster przeznaczone jest do wykonywania głęboko odbudowującej terapii ozonowej. Swoje działanie opiera na wykorzystywaniu niezwykłej mocy tkwiącej w zwykłej wodzie. Za pośrednictwem Life Boostera wytwarzana jest bardzo duża ilość mgiełki leczniczej (stanowiącej połączenie cząsteczek wody oraz składników leczniczych), która podgrzana i stymulowana przez dokładnie kontrolowane fale ultradźwiękowe, osadza się na włosach powodując ich pęcznienie. Otwarte łuski umożliwiają przenikanie do włókna włosa właściwych składników leczniczych. Następnie w wyniku działania wentylatora powietrze w urządzeniu ochładza się co powoduje wzmożoną reakcję zlokalizowanych już we włosach substancji odżywczych. Dzięki kopulastej budowie terapia ozonowa wydzielana przez Live Booster równomiernie rozkłada się i dociera do wszystkich włosów. Włosy zostają bardzo głęboko odżywione i zregenerowane.

Cechy techniczne

Poniżej przedstawione zostały najważniejsze cechy techniczne terapii ozonowej Fox Life Booster:

 1. Urządzenie posiada regulację całego korpusu.

 2. Zastosowana kopuła również podlega regulacji. Może być maksymalnie spionizowana co ułatwia przechowywanie urządzenia (zajmuje mniej miejsca). Jej budowa nie wywołuje u klientów uczucia zamknięcia i ograniczania.

3. Panel sterowania Life Boostera jest łatwy i przejrzysty w użyciu. Umożliwia pełną kontrole temperatury i ilości wytwarzanej mgiełki, która powinna być właściwie dobrana do konkretnego rodzaju włosów. Istnieje możliwość automatycznej regulacji temperatury i ilości mgiełki.

 4. Urządzenie wyposażone jest w zbiornik na wodę dla 20 klientów. Przy pełnym napełnieniu zbiornika i przy założeniu, że cykl terapii ozonowej wynosi ok. 8 min LIFE BOOSTER potrafi działać nieprzerwanie zapewniając wykonanie pełnej terapii dla 20 klientów. Spustowy kształt zbiornika zapobiega niepożądanym wyciekom wody.

 5. Wykorzystane dysze rozpylające  charakteryzują się odpowiednim kształtem, który zapobiega spływaniu wody bezpośrednio na włosy klienta.

 6. Duża moc urządzenia: 700W

Opis prawidłowego cyklu przebiegu terapii ozonowej z zastosowaniem FOX LIFE BOOSTER:

1.Mycie szamponem

Po umyciu włosów szamponem należy je dobrze wysuszyć przy pomocy ręcznika.

2.Stosowanie kuracji

Równomiernie nałożyć na włosy preparat pielęgnacyjny. Aby mgiełka została rozprowadzona jednolicie, końce włosów muszą pozostawać luźne i być ułożone w taki sposób, by pukle włosów nie nakładały się na siebie. Następnie zawinąć włosy w turban ręcznika.

3.Przygotowanie

Założyć kopułę na głowę, regulując korpus LIFE BOOSTER w taki sposób, by poduszeczka na kark dotykała turbanu, po czym nałożyć osłonę na twarz. Dzięki temu proces będzie przebiegał płynnie. Należy podkreślić, iż zakładanie osłony na twarz nie sprawia problemów i nie zajmuje dużo czasu. Ponadto osłona twarzy znajdująca się nad turbanem nie dotyka bezpośrednio twarzy klienta, dlatego nie zachodzi potrzeba jej wymiany przy każdym użyciu.

4.Podgrzewanie

Mgiełka działa w sposób etapowy. Podgrzewanie rozpoczyna zgodnie z ustawionym poziomem. Duże ilości mgiełki zaczynają gromadzić się wokół głowy. Mgiełka unosi się również delikatnie ponad kopułą. LIFE BOOSTER sprawia przyjemny efekt wizualny w salonie – klientki z pewnością wykażą zainteresowanie kuracją nawet bez specjalnych wyjaśnień ze strony obsługi salonu.

5.Idealny do wielokrotnego zastosowania

Kopuła otwierając się wywołuje w użytkownikach pozytywne wrażenie. Zachęca do korzystanie nawet w przypadku, gdy włosy wymagają większej ilości kuracji. Dzięki temu, że kopuła otwiera się w sposób wygodny, można łatwo zastosować drugą i trzecią kurację bez konieczności dokonywania regulacji ustawień. Wygoda stosowania LIFE BOOSTER jest nieoceniona.

6.Nagrzewanie

Podgrzewanie zaczyna się zgodnie z nastawionym poziomem. Dzięki temu, że temperatura mgiełki kontrolowana jest przez mikrokomputer, uzyskuje się jej optymalną wysokość (40-500C). Urządzenie zostało zaprojektowane w sposób, który zapewnia klientom komfortowe spędzenie czasu podczas terapii.

Osiąga się to przede wszystkim dzięki specjalnej konstrukcji kopuły, która gwarantuje najdogodniejsze kąty ustawienia, dzięki czemu nie zasłania ona pola widzenia klienta. Osłona twarzy uszczelniająca głowę klienta jest również zaprojektowana w sposób szczególny, pozwalający na stosunkowo swobodne poruszanie szyją.

7.Chłodzenie

Po zakończeniu nagrzewania, co sygnalizowane jest dźwiękiem, rozpoczyna się etap chłodzenia. Nadmuchiwane przez wentylator powietrze szybko schładza i odświeża powietrze wewnątrz kopuły. Pozwala to na utrwalenie środka leczniczego, dając jednocześnie uczucie odświeżenia.

Masz wątpliwości?

Wiemy jak bardzo ważna jest dla Ciebie gwarancja i cena, dlatego oferujemy Ci terapie ozonową FOX LIFE BOOSTER, która:

 • posiada gwarancję producenta 12 miesięcy!

  oraz dodatkowo

 • jest w najniższej cenie w Polsce! Jeżeli znajdziesz taniej, przebijemy każdą ofertę!

 

Wyposażyliśmy kompleksowo ponad 500 salonów fryzjerskich. Dołącz do grona zadowolonych klientów i stwórz Swój wymarzony salon.


gwarancja najniższej ceny

Polecamy produkty

Pytania i odpowiedzi

MAGDALENA
Witam jakie ma wymiary sauna ?
Opiekun produktu

Wymiary opakowania 131x57x49

W tym modelu sauny jest regulowana wysokość statywu: 83 cm – 96 cm (z podstawą)


Jak weryfikujemy recenzje?
MP
Magda P
19-02-2019

Produkt warty swojej ceny. Efekty bardzo widoczne.

A
Aneta
23-07-2018

Porządny sprzęt, dobrze zapakowany i co najważniejsze szybko dotarł do mojego salonu. Miła obsługa sklepu! Polecam