Jak zamawiać meble?

Zakup mebli fryzjerskich czy to kosmetycznych to ogromna inwestycja dla salonu piękności. Dlatego cały przebieg zamawiania opisaliśmy w punktach aby wszystko przebiegło pomyślnie.

karta produktu1. Po lewej części sklepu, znajdziesz główne kategorie naszego sklepu. Znajdują się tam wszystkie meble fryzjerskie jakie mamy w swojej ofercie.

2. Wchodząc na poszczególny mebel, w karcie produktu znajduje się kilka istotnych informacji. Są to: dostępność produktu, producent, wybór skaju, koloru drewna z którego wykonane są meble, rodzaj podstawy do fotela, kolory misy, opcje cenowe, itp.

3. Kupując meble fryzjerskie musisz dobrać do nich skaj, podstawę bądź płytę drewna, z jakiej mebel ma być wykonany. Masz tam do wybory różne skaje. Zobacz, że każdy skaj różni się ceną. Po wybraniu interesującego Cię skaju cena zmieni się.

4. Interesujący Cię kolor skaju czy płyty możesz napisać w komentarzu do zamówienia, w e-mailu lub telefonicznie.

5. Gdy zamówienie zostanie już przyjęte do realizacji, nasz konsultant wyśle do Ciebie e-mailem FV Pro-froma, która zawiera szczegóły dotyczące wyboru mebli fryzjerskich. WAŻNE! prosimy o sprawdzenie zgodności zamówienia i potwierdzenie.

6. Meble fryzjerskie zazwyczaj są produkowane na zmówienie dlatego wymagana jest wpłata zaliczki w wysokości min. 20% kwoty zamówienia podanej na Fakturze Pro-forma.

7. Po otrzymaniu wpłaty, zamawiamy meble fryzjerskie u producenta.

8. Gdy Twoje meble będą gotowe zadzwonimy do Ciebie z prośbą o wpłatę reszty kwoty zamówienia.

9. Po otrzymaniu reszty pieniędzy, zlecamy wysyłkę mebli (cena wysyłki uzależniona jest od wagi produktu i podawana w koszyku przy finalizacji zamówienia.), wystawiamy i wysyłamy dowód zakupu.  

Wszelkie zamiany zamówienia muszą być ustalone przed zamówieniem mebli u producenta. Wszelkie pytania prosimy kierować pod numerem tel. 517444682.