2 tys. mebli w ofercie
Najlepsze ceny
Bezpieczne zakupy
99% Klientów poleca nasz sklep

Ayala GLOBE myjnia fryzjerska z regulowanym podnóżkiem

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 12916/PP
  • Producent: Globe
  • Dostępność: Produkcja na zamówienie Klienta
    Czas realizacji: Sprawdź czas produkcji i dostawy
  • szt.
  • 6 309,13 zł 4 987,38 zł

Myjnia fryzjerska

Szukasz nowoczesnej, kubistycznej myjni fryzjerskiej? Chcesz, by zapewniała całkowity komfort w czasie mycia lub wykonywania zabiegów fryzjerskich? Chcesz, by była odporna na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne? Właśnie taka jest Ayalaa GLOBE Myjnia fryzjerska z regulowanym podnóżkiem, która powstała specjalnie z myślą o nowoczesnych salonach fryzjerskich.

Ayala GLOBE – elegancja w nowoczesnym stylu

Przestronna kubełkowa myjnia GLOBE to solidny mebel fryzjerski, który sprawdzi się w wielu salonach fryzjerskich. Jest w całości tapicerowany skajem, więc nie zaszkodzą mu żadne środki chemiczne stosowane w czasie koloryzacji. Głęboka umywalka z możliwością regulacji nachylenia została wyposażona w chromowaną armaturę odporną na szkodliwe działanie substancji chemicznych i mechaniczne uszkodzenia. Miękkie oparcie w postaci puszystej poduszki dopasowuje się do kształtu ciała klienta i pozwala mu swobodnie odpoczywać w czasie mycia włosów lub wykonywania zabiegów fryzjerskich. Posiada regulowany podnóżek.

Istnieje opcja wyprodukowania myjni w formie myjni podwójnej. Jest to myjnia GLOBE w połączeniu z dostawką, co daje efekt podwójnej sofy.

Wymiary: 100x120x70cm

sk ay op

sk ay all

Polecamy produkty

Pytania i odpowiedzi