Salon fryzjerski w stylu nowoczesnym z meblami Ayala Hip Hop

Jeśli chcesz, aby Twój salon fryzjerski robił pozytywne wrażenie na odwiedzających go osobach, musisz zadbać o jego aranżację. Dobrym rozwiązaniem jest wybranie mebli fryzjerskich z jednej kolekcji. W ten sposób masz pewność, że cała aranżacja będzie tworzyć spójną, harmonijną całość. Tym razem chcielibyśmy zaprezentować nowoczesną kolekcję mebli fryzjerskich Ayala Hip Hop.

hip hop ayala

Ayala Hip Hop – ergonomiczne kształty i funkcjonalność

Kolekcja  HipHop w pełni odpowiada założeniom nowoczesnego stylu minimalistycznego. Meble mają proste formy, ich ozdobą są wstawki w jaskrawym kolorze. Zamawiający może zdecydować sam, jaki kolor wstawek będzie mu odpowiadał. Standardowo producent zadbał o to, aby meble stanowiły połączenie wyrafinowanej stylistyki z wysoką jakością. Meble są łatwe do utrzymania w czystości, ich obicia wykonano z dobrej klasy skaju. Kanapy wyposażone zostały w eleganckie nóżki pokryte warstwą chromu.

Fotel fryzjerski Ayala Hip Hop

Oczywiście w kolekcji Ayala Hip Hop nie mogłoby zabraknąć funkcjonalnego, wygodnego dla klienta fotela fryzjerskiego. Fotel Hip Hop ma stosunkowo prostą formę, pozbawioną zdobień, zatem pasuje w zasadzie do każdego wnętrza. Tym bardziej, że jego obicie można wybrać z dość szerokiej gamy kolorystycznej. Jeśli zdecydujesz się na zakup tego fotela, możesz wybrać model na pompie gazowej lub hydraulicznej. Siedzisko fotela zostało wykonane z łatwej do utrzymania w czystości wylewki poliuretanowej.

fotel

Myjnia fryzjerska Ayala Hip Hop

Na uwagę zasługuje rzecz jasna myjnia fryzjerska w kolekcji Ayala Hip Hop. Ostatecznie myjnia fryzjerska to bardzo ważny element wyposażenia każdego salonu fryzjerskiego. Ten konkretny model ma starannie wykonaną kolumnę o wysokości 94 cm, myjnia posiada dwa stanowiska do mycia. Oba siedziska posiadają podłokietniki, są na tyle szerokie, aby nic nie zakłócało komfortu klientów. Nawet jeśli z myjni korzysta dwóch fryzjerów jednocześnie. Można dobrać zarówno kolor kolumny, jak i obicie siedziska.

myjnia

Meble do poczekalni Ayala Hip Hip

Urządzając salon fryzjerski, trzeba koniecznie zwrócić uwagę także na poczekalnię. Opłaca się zadbać o komfort klienta. Klient, nawet jeśli jest zadowolony ze strzyżenia czy czesania, raczej nie wróci do salonu, w którym musiał oczekiwać na swoją kolej na fotelu fryzjerskim w niekomfortowych warunkach. W kolekcji Ayala Hip Hop znajdziesz eleganckie kanapy oraz fotele, które dostosowane są nawet do mniejszych poczekalni w salonach fryzjerskich. Ciekawy design, możliwość łączenia ze sobą różnych kolorów obicia, eleganckie chromowane nóżki – tego możesz się spodziewać, zamawiając meble fryzjerskie z kolekcji Hip Hop.