Ayala Royal – meble fryzjerskie dla wielbicieli klasycznej elegancji

Jeśli jesteś właśnie na etapie urządzania swojego salonu fryzjerskiego, na pewno interesują Cię meble i urządzenia fryzjerskie. My ze swej strony rekomendujemy wybór produktów profesjonalnych marek związanych z rynkiem fryzjerskim. Jeśli podobają Ci się meble, które stylistycznie nawiązują do delikatnego, a przy ozdobnego stylu rokokowego, możesz zdecydować się chociażby na meble z kolekcji Ayala Royal.

royal_1

Ayala Royal – ekskluzywne wyposażenie salonu fryzjerskiego

Decydując się na meble z kolekcji Ayala Royal, stawiasz na unikalne połączenie wysokiej funkcjonalności z niebanalną estetyką. Producent, który znany jest ze starannie wykonanych mebli fryzjerskich, proponuje nam tym razem piękne meble fryzjerskie, w oczywisty sposób nawiązujące do stylistyki rokokowej. Co istotne, dotyczy to zarówno kanap i recepcji, jak i foteli fryzjerskich oraz kompaktowych myjni. Meble mają wyprofilowane nóżki z ozdobnymi elementami. Obicia mebli wykonane z wysokiej jakości skaju, który jest łatwy do utrzymania w czystości (bardzo ważne w salonie fryzjerskim!). Zamawiając meble Ayala Royal, możesz zdecydować się na obicia w różnych odcieniach. Od delikatnych pasteli, przez odcienie intensywne, po ciemne, zdecydowane kolory.

royal_2

Myjnie i fotele fryzjerskie Ayala Royal

Bardzo ważnymi elementami wyposażenia każdego salonu fryzjerskiego są fotele i profesjonalne myjnie, które oczywiście znajdziesz także w kolekcji Ayala. Fotel Ayala ROYAL LUX 02 to model wyposażony w pompę gazową, który jest bardzo funkcjonalny i wyróżnia się swoim ergonomicznym kształtem. Oczywiście producent zadbał o to, aby fotel pasował do pozostałych mebli w kolekcji. Jeśli chcesz urządzić swój salon w stylu retro, na pewno będziesz zadowolony.

Kolekcja Ayala Royal obejmuje także eleganckie myjnie fryzjerskie, które zaskakują swoją wysublimowaną estetyką. Wokół myjni został wykonany ze stali nierdzewnej. W kolekcji znajdziesz m.in. ekskluzywny model z funkcją masażu oraz regulowanym podnóżkiem, który zapewni Twoim klientom jeszcze większą wygodę podczas mycia włosów.

royal_3

Ayala Royal – wyposażenie poczekalni dla klientów

Oczywiście w kolekcji dostępne są także meble, które będą przydatne w poczekalni. Chodzi tutaj o ławki, stoliki kawowe oraz eleganckie kanapy. Obicia mebli wykonano z ekologicznego skaju. Wszystkie mają delikatne elementy ozdobne, dzięki którym wszystkie meble z kolekcji tworzą spójną całość. Jeśli chcesz, żeby Twoi klienci poczuli się jak w arystokratycznym salonie z końca XVIII wieku, meble Ayala Royal są dobrym wyborem. Warto zaznaczyć, że są to rozwiązania, które dostosowane są do warunków panujących w typowym salonie fryzjerskim. Meble wykonane zostały z materiałów, których utrzymanie w czystości nie należy do zbyt trudnych. Klient może wybrać nie tylko kolor obić, ale także odcień płyt meblowych (np. w przypadku stolików kawowych).