2 tys. mebli w ofercie
Najlepsze ceny
Bezpieczne zakupy
99% Klientów poleca nasz sklep

Koszyk

  nazwa brutto ilość suma
Brak wymaganej ilości towaru w magazynie (dostępnych: 0 szt.)
Ceriotti Infrazon NEW ENERGY DIGITAL z nawiewem stojąca usuń Ceriotti Infrazon NEW ENERGY DIGITAL z nawiewem stojąca 4 052,36 zł

Dostawa

Płatności

Koszty

4 052,36 zł

18,00 zł

4 070,36 zł

Logowanie dla stałych klientów

Jeśli masz już konto w sklepie, zaloguj się.

Dane płatnika / Zamówienie bez logowania

Dane wysyłkowe
Drogi Użytkowniku, niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe. Zanim złożysz zamówienie w naszym sklepie, zapoznaj się proszę z poniższymi informacjami:

I. Administrator danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest "COMPLEX" Paweł Grabski, Siedziba firmy: 66-300 Międzyrzecz, ul. Kwiatowa 8, tel. 957420305, NIP: 596-157-03-56, Regon: 211047610

II.Cele i podstawa prawna przetwarzania

Twoje dane osobowe w postaci imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, adresu dostawy, adresu e-mail, nr telefonu, przetwarzamy w celu zawarcia z Tobą umowy sprzedaży na podstawie Twojego zainteresowania naszą ofertą. Twoje dane są nam niezbędne do wykonania umowy – podstawa z art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

III. Odbiorcy danych

Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów: firmom księgowym, firmom kurierskim, firmom informatycznym, firmom hostingowym, firmom obsługującym newsletter, firmom obsługującym zamówienia i firmom obsługującym system płatności elektronicznej. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami. Przekazujemy Twoje dane poza teren Polski/UE/Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Przekazujemy je do Google, w celach analityki internetowej. Dane są przechowywane przez Google na serwerach w Stanach Zjednoczonych.

IV. Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe pozyskane w związku z zawarciem umowy sprzedaży przetwarzamy do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń wynikających z umowy sprzedaży. Co do zasady okres ten wynosi dziesięć lat, a dla roszczeń gospodarczych trzy lata.

V. Twoje prawa

Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych, prawo do usunięcia danych (jeżeli Twoim zdaniem nie ma podstaw do tego, abyśmy przetwarzali Twoje dane, możesz zażądać, abyśmy je usunęli), prawo do ograniczenia przetwarzania danych (możesz zażądać, abyśmy ograniczyli przetwarzanie Twoich danych osobowych wyłącznie do ich przechowywania lub wykonywania uzgodnionych z Tobą działań, jeżeli Twoim zdaniem mamy nieprawidłowe dane na Twój temat lub przetwarzamy je bezpodstawnie), prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa) oraz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych (masz prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej cofnięciem).

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: sklep@wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl, numer telefonu: 95 742 03 05 lub udaj się do naszej siedziby.

VI. Informacja o dobrowolności podania danych

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne. Jeżeli nie podasz danych, nie będziesz mógł złożyć zamówienia w naszym sklepie, a tym samym my nie będziemy mogli zawrzeć z Tobą, a następnie wykonać umowy sprzedaży.